Online Diyet Danışmanlığı

Yaşam tarzınızı, yeme alışkanlıklarınızı ve beslenme temellerinizi kapsayarak hedeflerinizi tartışıp bunlara etkili bir şekilde ulaşmak için yeni bir sistem ile diyetisyeniniz yanı başınızda.

Neden Online Diyet?

Zamanla yarışıyor ve diyetisyene gelmeye vakit yaratamıyor olabilirsiniz

Bursa da yaşamıyor ama hizmetlerimizden faydalanmak istiyor olabilirsiniz
Diyetisyeniniz Dünyanın her yerinde sizinle…

Online Diyet Sistemi Nasıl Çalışır?

Sizlere, yaşam tarzınız ve beslenme alışkanlıklarınızı öğrenmek adına hazırlamış olduğumuz bilgi formunu doldurup bize göndermenizi, profesyonel bir tedavi sürecine girdiğiniz için sizden isteyeceğimiz kan tahlillerini en yakın sağlık ocağında yaptırmanızı istiyoruz. Dolduracağınız form ile sağlık bilgileriniz, beslenme alışkanlıklarınız, fiziksel aktivite durumunuz ve sizi tanımamız için gerekli her bilgiyi sağlıyoruz. Bilgilerinizi inceledikten sonra sizinle irtibata geçerek tamamiyle sizin yaşam standartlarınıza özel bir beslenme program oluşturuyor ve diyetinize başlıyoruz.

Diyete başladığınız 1. gün ve 1. hafta online olarak takip ediliyor ve diyetin 2. haftasında daha kapsamlı, sizinle telefon ile sesli görüşerek, diyetinizde değişiklikler yaparak kontrol sağlıyoruz. Burada diyete uyum sürecinizi gözden geçiriyor, değiştirmek istediğiniz şeyler olursa ayrıntılı analiz yapıyor ve sizi diyet yapmanıza engelleyen bir unsur var ise birlikte ortadan kaldırıyoruz. Özellikle online diyet ve takip sisteminde en çok tercih ettiğimiz ve danışanlarımızda da farkındalık yaratan BESLENME GÜNLÜĞÜ tutulması ve günlüklerin her hafta rutin olarak WHATSAPP üzerinden kontrol ve düzeltmeler yapılması ile size daha uygun listelerin oluşması sağlanıyor. Bu şekilde interaktif eğitimden faydalanıp nerede hata yaptığınızı hemen görüyor ve düzeltebiliyorsunuz. Bunun sonucu kuvvetli bir takip sistemi ile kişilerde motivasyon ve başarı oranı artıyor.

Avantajları Nelerdir?

  • Ofisimize gelmeden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden bizlere ulaşarak zaman tasarrufu sağlamış olursunuz
  • Diyetisyeninizin sizi sıkı takip sistemine alması ile başarı oranınızın artması sağlanır
  • Farklı şehirlerde yaşıyor olsanız dahi bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz
  • Yüzyüze görüşme sağlamaktan çekindiğiniz durumlarda kendinizi daha rahat ifade edebilme olanağı yaratır

Hemen Online Diyet Formunu Doldurmaya Başlayın.